Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 50

12837.

Rufpreis:
10 000 HUF

Justice pour la Hongrie. Les erreurs cruelles du traité de Trianon. Szerk.: Légrády Ottó. Bp., [1930], Légrády Testvérek. Számos érdekes írással, képpel és illusztrációval. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. Mellékelve hozzá Légrády Ottó (1878-1948) újságíró, szerkesztő személyes hangvételű, saját kezűleg aláírt levele Genfben élő azonosítatlan szerkesztőtársa(?), D. Téglás részére. /  Justice pour la Hongrie. Les erreurs cruelles du traité de Trianon. Ed. / Rédigé par Ottó Légrády. Budapest, [1930], Légrády Fr
12838.

Rufpreis:
8 000 HUF

12839.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Bp., 1976 Helikon. Bibliofil, sorszámozott kiadás, modern kiadói nyl kötésben, kis kopásokkal
12840.

Rufpreis:
2 000 HUF

12841.

Rufpreis:
3 000 HUF

12842.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12843.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12844.

Rufpreis:
12 000 HUF

Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. 1-5. kötet. 1.Történelem. 544 p. 2. Állami és gazdasági élet. 482 p.  3. A magyar föld. 470 p. 4. Tudomány, irodalom, egyházi élet. 406 p.  5. Művészet, sport, statisztika. 420 p.  Bp. (1929) Franklin. 5 db. Aranyozott kiadói félbőr-kötésben.
12845.

Rufpreis:
12 000 HUF

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1940, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kicsit laza, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12846.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabó Károly: Kun László(1272-1290). Bp., 1886, Méhner Vilmos. Facsimile kiadás! Bp., 1988, ÁKV-Maecenas. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12847.

Rufpreis:
1 200 HUF

12848.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF