Szász Ferenc dr., Nagy Endre dr.: Kézikönyv gazdasági iskolák és halad... https://www.darabanth.com/de/243-Fernauktion/243.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Wissenschaft-und-Technik~400021/Szasz-Ferenc-dr-Nagy-Endre-dr-Kezikonyv-gazdasagi-iskolak-es-halado-gazdak-szamara-Bp~II1142166
1142166
13569
243
Books: Science and technology
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Szász Ferenc dr., Nagy Endre dr.: Kézikönyv gazdasági iskolák és haladó gazdák számára: Bp., 1943, Minerva. Kopottas félvászon kötésben.
: tánczos_gábor