Dr. Cholnoky Jenő: A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben.... https://www.darabanth.com/de/243-Fernauktion/243.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Wissenschaft-und-Technik~400021/Dr-Cholnoky-Jeno-A-napsugar-diadala-107-kep-es-67-abra-a-szovegben-Bp-Singer-es-Wolfner~II1146314
1146314
13571
243
Books: Science and technology
Beschreibung: Dr. Cholnoky Jenő: A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
: ttg