13588.
Beendet 243. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Bányabalesetek elhárítása. A bányász biztonságának kiskátéja. Szerk.: Lengyel András. Bp., 1950, Nehézipari Minisztérium Bányarendészeti Osztálya. Kicsit laza, enyhén kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.