Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 257
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1139320
13789
243
Török Péter: Délibáb a Verhovinán. Kisvárda, 1929, Szerző kiadása. Az eredeti fedőborító felhasználásával korabeli félvászon kötésben. 1139334
13790
243
1139365
13791
243
Vándor Kálmán: Kétszer kettő három. Bp., é.n., Pantheon. Szerző által dedikált példány! Félvászon kötésben. 1137424
13792
243
Pekár Gyula: Topáz királyné és egyéb novellák. Bp., 1920, Légrády. Illusztrált kiadó papír kötésben. 1146208
13793
243
Kassák Lajos: Emberek, sorsok. Bp., é.n., Stílus. Kopottas kiadói papír kötésben.
1146448
13794
243
Dövényi Nagy Lajos: Ősztől Őszig. Stádium Sajtó Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben. Első kiadás. 1945-ben betiltották! 1146382
13795
243
Nagy Imre: Ötezer vicc. I. kötet. (1-1000) 1932, Ojság. (Zsidóviccek gyűjteménye). Hasonmás kiadás. Modern műbőr kötésben. 1139702
13796
243
Márton József: Három nyelvből készült oskolai lexicon vagyis szókönyv. 2. köt. Bécs, 1816, Zweck Bertalan. Kopott gerincű kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1139100
13797
243
Benedek Marcell: Ady- breviárium. I-II. kötet. Ady élete, emberi arcképe, költői jelentősége, prózai írásai. Bp., é.n., Dante. Kopottas kiadói félvászon kötésben. 1141161
13798
243
Markovits Rodion: Szibériai garnizon. Kollektív riportregény. [Bp.], [1930], Genius. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban. 1147007
13799
243
Ebner-Eschenbach Mária: Ismét a régi. Bp., 1897, Athenaeum. Díszes kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban. 1142211
13800
243
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Bp., 1958, Magyar Helikon. Sorszámozott példány 219/1000! Aranyozott kiadói egészbőr kiadásban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF