Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 257

Török Péter: Délibáb a Verhovinán. Kisvárda, 1929, Szerző kiadása. Az eredeti fedőborító felhasználásával korabeli félvászon kötésben.
13789.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13790.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vándor Kálmán: Kétszer kettő három. Bp., é.n., Pantheon. Szerző által dedikált példány! Félvászon kötésben.
13791.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pekár Gyula: Topáz királyné és egyéb novellák. Bp., 1920, Légrády. Illusztrált kiadó papír kötésben.
13792.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kassák Lajos: Emberek, sorsok. Bp., é.n., Stílus. Kopottas kiadói papír kötésben.
13793.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dövényi Nagy Lajos: Ősztől Őszig. Stádium Sajtó Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben. Első kiadás. 1945-ben betiltották!
13794.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Imre: Ötezer vicc. I. kötet. (1-1000) 1932, Ojság. (Zsidóviccek gyűjteménye). Hasonmás kiadás. Modern műbőr kötésben.
13795.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márton József: Három nyelvből készült oskolai lexicon vagyis szókönyv. 2. köt. Bécs, 1816, Zweck Bertalan. Kopott gerincű kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13796.

Rufpreis:
3 000 HUF

Benedek Marcell: Ady- breviárium. I-II. kötet. Ady élete, emberi arcképe, költői jelentősége, prózai írásai. Bp., é.n., Dante. Kopottas kiadói félvászon kötésben.
13797.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Markovits Rodion: Szibériai garnizon. Kollektív riportregény. [Bp.], [1930], Genius. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
13798.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ebner-Eschenbach Mária: Ismét a régi. Bp., 1897, Athenaeum. Díszes kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
13799.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Bp., 1958, Magyar Helikon. Sorszámozott példány 219/1000! Aranyozott kiadói egészbőr kiadásban.
13800.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF