Bánfi János: Magyar László utazásai és kalandjai. Az érettebb ifjuság számára Budapest, 1892. Révai. 300 + [4] p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben,megviselt állapotban, lapok kissé foltosak, borító sérült, javított gerinccel