https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 75

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Meller Simon: Goya. Eggenberger Művészkönyvei III. Bp., 1913, Eggenberger.  Képekkel illusztrált kiadvány. Hibás gerincű, illusztrált, kiadói kemény kötésben.
1
13630.

Meller Simon: Goya. Eggenberger Művészkönyvei III. Bp., 1913, Eggenberger. Képekkel illusztrált kiadvány. Hibás gerincű, illusztrált, kiadói kemény kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gsell, Paul: Rodin beszélgetései a művészetről. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin. Kiadói egészvászon kötésben.
1
13631.

Gsell, Paul: Rodin beszélgetései a művészetről. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gink Károly, Keresztury Dezső: Változatok Bartók színpadi műveire: A csodálatos mandarin nyomán; A kékszakállú herceg vára nyomán; A fából faragott királyfi nyomán. Bp., 1976, Gondolat. 3 db könyv, papírkötésben, jó állapotban.
1
13632.

Gink Károly, Keresztury Dezső: Változatok Bartók színpadi műveire: A csodálatos mandarin nyomán; A kékszakállú herceg vára nyomán; A fából faragott királyfi nyomán. Bp., 1976, Gondolat. 3 db könyv, papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Levey, Michael: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Bp., 1972, Corvina. Rengeteg színes illusztrációval. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
13633.

Levey, Michael: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Bp., 1972, Corvina. Rengeteg színes illusztrációval. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Seemann-Katalog. Farbige Gemäldeproduktionen mit 663 Bildwiedergaben. Leipzig, 1960, VEB E.A. Seemann BUch- und Kunstverlag. Egészvászon kötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban / full linen binding, good condition.
1
13634.

Seemann-Katalog. Farbige Gemäldeproduktionen mit 663 Bildwiedergaben. Leipzig, 1960, VEB E.A. Seemann BUch- und Kunstverlag. Egészvászon kötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban / full linen binding, good condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fiscel, Oskar dr.: Tizian - des Meisters Gemälde in 230 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 3. Band. Stuttgart, 1904, Deutsche Verlags-Anstalt. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
1
13635.

Fiscel, Oskar dr.: Tizian - des Meisters Gemälde in 230 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 3. Band. Stuttgart, 1904, Deutsche Verlags-Anstalt. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balogh László: Eduard von Grützner 1846-1925. Ein Münchner Genremaler der Gründerzeit. Monographie und kritisches Verzeichnis seiner Ölgemälde, Ölstudien und Ölskizzen. Mainburg, 1991, Pinsker-Verlag. Rengeteg színes képpel, illusztrációval. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
13636.

Balogh László: Eduard von Grützner 1846-1925. Ein Münchner Genremaler der Gründerzeit. Monographie und kritisches Verzeichnis seiner Ölgemälde, Ölstudien und Ölskizzen. Mainburg, 1991, Pinsker-Verlag. Rengeteg színes képpel, illusztrációval. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Czére Andrea: L'eredità Esterházy. Disegni italiani del Seicento dal Museo di Belle Arti di Budapest. Bp., 2002, Akadémiai Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13637.

Czére Andrea: L'eredità Esterházy. Disegni italiani del Seicento dal Museo di Belle Arti di Budapest. Bp., 2002, Akadémiai Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gronau, Georg: Correggio - des Meisters Gemälde in 196 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 10. Band. Stuttgart, 1907, Deutsche Verlags-Anstalt.Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
1
13638.

Gronau, Georg: Correggio - des Meisters Gemälde in 196 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 10. Band. Stuttgart, 1907, Deutsche Verlags-Anstalt.Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. 45 képpel. Gyoma, 1922. Kner. 103 p. Kiadói, Kozma Lajo által illusztrált papírkötésben. Jó állapotban
1
13639.

Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. 45 képpel. Gyoma, 1922. Kner. 103 p. Kiadói, Kozma Lajo által illusztrált papírkötésben. Jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kiss László: Ezüst- és porcelánjelzések. Silver und Porzellan Marken. Pozsony, 2004. Magyar-német nyelven, papírkötésben, új állapotban.
1
13640.

Kiss László: Ezüst- és porcelánjelzések. Silver und Porzellan Marken. Pozsony, 2004. Magyar-német nyelven, papírkötésben, új állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Válogatás magyar magángyűjteményekből. Selections from Hungarian private collections. Vál.: Mravik László, Sinkó Katalin. Bp., 1981, Magyar Nemzeti Galéria. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13641.

Válogatás magyar magángyűjteményekből. Selections from Hungarian private collections. Vál.: Mravik László, Sinkó Katalin. Bp., 1981, Magyar Nemzeti Galéria. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse