Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 75

Pastorale. Reich Károlya rajzai. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
13618.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lyka Károly: a művészetek története. A legfontosabb emlékek és mesterek ismertetése. Bp., 1931, Singer és Wolfner.  Kiadói egészvászon kötésben.
13619.

Rufpreis:
1 000 HUF

13620.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nagyházi Galéria és Aukciósház 140., 142. és 143. aukciójának képekkel gazdagon illusztrált katalógusai, 3 db. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13621.

Rufpreis:
800 HUF

Farbige Raumkunst. Vierte Volge. 100 Entwürfe moderner Künstler. Stuttgart, Verlag Julius Hoffmann. Kiadó aranyozott egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, nedvességet kapott, kissé kopott állapotban.
13622.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az antik világ. A művészet története. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, sok színes képpel illusztrált, belső borítólap kissé piszkos, egyébként jó állapotban.
13623.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cholnoky Béla: Gróf Teleki Sámuel útja Kelet-Afrikában. 26 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13624.

Rufpreis:
1 800 HUF

Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egsézvászon kötésben. fedőborítóval, mappában. Szép állapotban.
13625.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fieber Henrik: Modern Művészet. Bp., 1914, Az "Élet" Irodalmi és Nyomda Részv. Társ. Kiadói egészvászon kötésben.
13626.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székely András: Spanische malerei. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval. Szép állapotban.
13627.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tessedik Sámuel élete. Ruzicskay György rajzműve. Dedikált! Gyomaendrőd, 1992, 413. sorszámozott kiadás. Kiadói aranyozott műbőr kötés, védőborítóval, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.
13628.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ember és drapéria. Rajzolta és a magyarázó szöveget írta Barcsay Jenő a Magyar Képzőművészeti Főiskola művészeti anatómia tanára. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13629.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF