Hekler Antal: A magyar művészet története; A középkor s a renaissance művészete. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Farbige Raumkunst. Vierte Volge. 100 Entwürfe moderner Künstler. Stuttgart, Verlag Julius Hoffmann. Kiadó aranyozott egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, nedvességet kapott, kissé kopott állapotban.
Az antik világ. A művészet története. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, sok színes képpel illusztrált, belső borítólap kissé piszkos, egyébként jó állapotban.
Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egsézvászon kötésben. fedőborítóval, mappában. Szép állapotban.
Ember és drapéria. Rajzolta és a magyarázó szöveget írta Barcsay Jenő a Magyar Képzőművészeti Főiskola művészeti anatómia tanára. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.