Gemischt Lose Banknoten und Münzen

Zahl der Lose: 41

25db vegyes magyar és külföldi bankjegy T:vegyes
31272.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

30db-os vegyes magyar és külföldi bankjegy tétel T:vegyes 30pcs of various banknotes C:mixed
31273.

Rufpreis:
1 400 HUF

2db-os rossz állapotú ezüst tétel: ~1900. "Magyar Athletikai Club Verseny díj / Ép ész csak edzett testben él" jelzett Ag díjérem Fábri Ignác gyártói jelzésével (Br.:12,91g/0.800/32mm) + Orosz Birodalom 1891. 20k Ag T:3-,4
31274.

Rufpreis:
1 600 HUF

1969. "Fegyverbe! Fegyverbe! 1919-1969 / A Proletárdiktatúra Fegyveres Szolgálatáért - A Munkásőrség Országos Parancsnoka" Br emlékplakett tokban + 1981. "Híven az eskühöz" minikönyv a 25 éves Munkásőrségről + 1989. "Munkásőr Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon, adományozói okirattal T:vegyes
31275.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1970. "Katonai Haditorna (KHT)" zománcozott aranyozott jelvény + Ausztria 1974. 10Sch Ag + Olaszország 1982. "II. János Pál / A pápa Spanyolországi látogatása" fehérfém emlékérem (35mm) + Kanada DN "Kézilabda Kanada" zománcozott fém jelvény T:1,2 Hungary ~1970. "KHT" enamelled, gilt badge + Austria 1974. 10 Schilling Ag + Italy 1982. "John Paul II / Visitation of the Pope in Spain" white metal medal (35mm) + Canada ND "Handball Canada" enamelled metal badge C:UNC,XF
31276.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes: DN "Európa utolsó pénzei - Görögország, Magyarország" 2db klf különféle vákuumcsomagolt forgalmi szett T:1-2  Mixed: ND "Europe's last coins - Greece, Hungary" 2 different sets of coins in vacuum packing C:UNC-XF
31277.

Rufpreis:
1 000 HUF

19db-os vegyes plakett, kitüntetés, jelvény, mellszalag és miniatűr tétel, főleg szocialista darabokkal, közte DN "KISZ Ifjúság a Szocializmusért" zománcozott fém jelvény 4klf fokozata, "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon nem saját tokban T:vegyes
31278.

Rufpreis:
1 400 HUF

24b vegyes magyar és külföldi fémpénz és kitüntetés, közte római bronzpénz, fillérek, pengők, 1116-1131. Denár Ag "II. István" (0,35), 1172-1196. Rézpénz Cu "III. Béla" (2,95g) T:vegyes Huszár 94., 72,Unger I.: 38.(?), 114.
31279.

Rufpreis:
3 000 HUF

40db vegyes sportérem, jelvény, felvarró, főleg a szocialista időszakból, közte "Szocialista Brigád - A szocializmusért" bronz változat plasztiktokban, 2. osztályú távírász zománcozott tombak jelvény, Németország ~1930. "Cortini / 3 Linden 1-31 március - Értékpénz" Al zseton T:vegyes
31280.

Rufpreis:
2 000 HUF

41db vegyes magyar és külföldi fémpénz és zseton, közte középkori darabok (denár, parvus) is hamisakkal T:vegyes 41pcs of mixed coins and tokens, with medieval pcs (denar, parvus) and fakes C:mixed
31281.

Rufpreis:
2 800 HUF

53db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel, benne 1915. 1K Ag "Ferenc József" + 1874. 2db Wandel puskamag T:vegyes
31282.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes magyar és külföldi fémpénz 330g-os súlyban T:vegyes
31283.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF