11043.
Beendet 242. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Csillag István (1881-1968): Dr. German Tibor 1930(Bajor Gizi férje). Bronz plakett, fa keretben, jelzett, 23x18 cm