Judaica Zahl der Lose: 10
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1133333
12209
242
2200
Judaica
1894 Ürmény (ma: Mojmírovce, Szlovákia), Lichtenstein rabbi német nyelvű, kézzel írt nyugtája, hivatali bélyegzővel 1134509
12210
242
Judaica
1940 Érmihályfalva (ma: Valea lui Mihai, Románia), kézzel írt ki- és bejárási engedély munkaszázados részére, bélyegzővel, századparancsnoki aláírással 1136325
12211
242
Judaica
cca 1936 Izraelita esküvői meghívó a Dohány utcai és a Nagyfuvaros utcai zsinagógába, 2 db
1030043
12212
242
Judaica
1975-1976 Az 5736. Zsinagógai év izraelita naptára, Magyar Izraeliták Országos Képviselete Irodája. ÁHÁVÁSZ RÉIM csoportja. Tele imákkal, illetve tudnivalókkal
1136658
12213
242
Judaica
Héber elektromos örökláng, jelzett, 7x4x1 cm 1133720
12214
242
Judaica
1906 Robitsek Samu aradi polgár és felesége, Heléna aranylakodalmának emlékkönyve, német és magyar nyelvű beragasztott gépelt és kéziratos táviratokkal, levelekkel, újságkivágásokkal, névjegyekkel, többek között Stauber József (1871-?), az Aradi Közlöny tulajdonos-szerkesztőjétől, kopottas, szakadozott, díszes bőrkötésben.
1030054
12215
242
Judaica
1974-1975 Az 5735. Zsinagógai év izraelita naptára, Magyar Izraeliták Országos Képviselete Irodája. Tele imákkal, illetve tudnivalókkal
510061
12216
242
Judaica
1898 Ülőhely-utalvány a Síp utcai iskola imaházába Fischer Lajos részére
1083279
12217
242
Judaica
1950 Budai izraelita aggok és árvák II. Labanc úti intézményének meghívója
1092176
12218
242
Judaica
Csillag István (1881-1968): Dr Hevesi Simon főrabbi. Terrakotta plakett, jelzett, kopás nyomokkal, 23,5×20,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF