Drucksachen

Zahl der Lose: 157

12470.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1964 Meghívó az Erzsébet híd átadóünnepségére
12471.

Rufpreis:
1 000 HUF

1966 A világbajnokság legendás 3:1-es, magyar-brazil labdarúgómeccs belépőjegye / 1966 Entry ticket of the legendary World Cup Hungarian-Brasil 3:1 football match
12472.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1967 Jacques Richez (1918-1994): Belga műszaki hét, Budapest, 1967. november 10-18. Offset plakát, jelzett, 101,5×71,5 cm
12473.

Rufpreis:
1 200 HUF

1968 Ludas Matyi XXIV. teljes évfolyam 1-52.szám. Vászon kötésben, szép állapotban.
12474.

Rufpreis:
10 000 HUF

1969 A Hétfői hírek c. újság Holdra-szállás alkalmából kiadott különkiadása
12475.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1970 Ady Endre életét bemutató nagyméretű mappa, 17 db nyomattal, Népművelési Propaganda Iroda
12476.

Rufpreis:
3 000 HUF

1971 Budapest International Fair, Organiser Hungexpo- Budapest, plakát, papír, 17x11cm
12477.

Rufpreis:
1 000 HUF

1971-1973 Az Út és cél c hungarista lap 5 száma
12478.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1973 Ismertető füzet Charlie Chaplinről és a filmjeiről. Szerk.: Papp Éva. Tíz Chaplin-film forgalmazási jogának megvásárlása alkalmából kiadott MOKÉP-tiszteletpéldány, 32 p., kissé kopottas állapotban.
12479.

Rufpreis:
800 HUF

1974 75 éves a Ferencvárosi Torna Club emléklap 11x15cm, + FTC bélyeg
12480.

Rufpreis:
1 200 HUF

1976 Bp., 75 éves a Fészek Művészklub, benne Gross Arnold színezett rézkarcának offset nyomatával, 28x42 cm
12481.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF