Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. A világháború tapasztalatai alapján bővített 1923. évi legújabb kiadás után fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Második kiadás. Bp., 1926, Nova. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé sérült