Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 38

12728.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fehér Géza: Török miniatúrák. A magyarországi hódoltság koráról.  Bp., 1975, Magyar Helikon Corvina. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
12729.

Rufpreis:
1 000 HUF

12730.

Barát Béla, Éber László, Takács Zoltán, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története.
Budapest, 1926, Világirodalom - Weiler. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12731.

Rufpreis:
1 600 HUF

Végh János: Altniederlandische Malarei im 15 Jahrhundert.Bp., 1978, Corvina. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
12732.

Rufpreis:
1 000 HUF

László Emőke: Flamand és francia kárpitok Magyarországon. Budapest, 1980, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
12733.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db 1945 előtti, fotóművészettel kapcsolatos könyv: Dr. Gyulai Ferenc: Kisképfotó (hétsó borító nélkül), Hevesy Iván. Jó színszűrő - szép kép, Hevesy Iván: Fényképezés rossz időben.
12734.

Rufpreis:
3 000 HUF

12735.

Rufpreis:
2 000 HUF

12736.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12737.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Kuno Mittelstadt: Paul Gauguin. Welt der Kunst. Budapest, 1978, Corvina. Illusztrált kiadói keménykötésben. Jó állapotban.
12738.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr Carl v. Lorck: 60 Bilder sorozatból: Rembrandt, Tizian, Leonardo da Vinci, Dürer, Holbein. Kanter-Verlag. 1939 Konisgberg. Néhány foltos egyiken kisebb szakadással, német nyelven, összesen:5db
12739.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF