Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 38

Csontváry. Bev. és vál.: Németh Lajos. Bp., 1994, Corvina. Számos színes képpel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12716.

Rufpreis:
1 800 HUF

D'Hooghe, Alain: Norbert Ghisoland. Fragments de vies ordinaires. Brüsszel, 2002, La lettre volée (Vu d'ici). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12717.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művészete. Bp., 1981. Képzőművészeti Alap. Védőborítóval (egy kis szakadás rajta), gazdag képanyaggal
12718.

Rufpreis:
1 200 HUF

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. 4. kiad. Bp., 1982, Corvina Kiadó - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Számos képpel, vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12719.

Rufpreis:
1 200 HUF

De Logu, Giuseppe, Abis, Mario: A velencei festészet fénykora. 48 színes egészoldalas képpel. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
12720.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vasari Giorgio: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Helikon. 1978. 716p. Védőborítóval, jó állapotban.
12721.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Picinellus, Philippus: Mundus symbolicus, in emblematum universitate formatus, explicatus et tam sacris, quam profanis eruditionibus ac sententiis illustratus. 1-2. köt. Coloniae Agrippinae [Köln], 1729, haeredes Thomae von Cöllen et Josephum Huisch. Filippo Picinelli (1604-1679 k.) ágostonos kanonok terjedelmes emblematikai munkájának negyedik kiadása, a két kötet egybekötve, az elején egész oldalas, metszettel, valamint több kisebb metszettel, a végén hozzákötve egy német nyelvű vallási tárgyú értekezés (16 p.). Gazdagon díszített, kopott, kicsit laza bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /  Picinellus, Philippus: Mundus symbolicus, in emblematum universitate formatus, explicatus et tam sacris, quam profanis eruditionibus ac sententiis illustratus. Vols. 1-2. Coloniae Agrippinae [Köln], 1729, haeredes Thomae von Cöllen et Josephum Huisch. The fourth edition of the extensive work on embelmatics of the Augustinian canon Filippo Picinelli (1604-cca 1679). The two volumes are bound together, with a full-page etching at the beginning of the book and some more lesser etchings in the two volumes, with a religious tractate in German bound at the end of the book (16 p.). In a richly ornated, a bit worn out and a bit loosen leather binding, otherwise in good condition.
12722.

Picinellus, Philippus: Mundus symbolicus, in emblematum universitate formatus, explicatus et tam sacris, quam profanis eruditionibus ac sententiis illustratus. 1-2. köt. Coloniae Agrippinae [Köln], 1729, haeredes Thomae von Cöllen et Josephum Huisch. Filippo Picinelli (1604-1679 k.) ágostonos kanonok terjedelmes emblematikai munkájának negyedik kiadása, a két kötet egybekötve, az elején egész oldalas, metszettel, valamint több kisebb metszettel, a végén hozzákötve egy német nyelvű vallási tárgyú értekezés (16 p.). Gazdagon díszített, kopott, kicsit laza bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /

Picinellus, Philippus: Mundus symbolicus, in emblematum universitate formatus, explicatus et tam sacris, quam profanis eruditionibus ac sententiis illustratus. Vols. 1-2. Coloniae Agrippinae [Köln], 1729, haeredes Thomae von Cöllen et Josephum Huisch. The fourth edition of the extensive work on embelmatics of the Augustinian canon Filippo Picinelli (1604-cca 1679). The two volumes are bound together, with a full-page etching at the beginning of the book and some more lesser etchings in the two volumes, with a religious tractate in German bound at the end of the book (16 p.). In a richly ornated, a bit worn out and a bit loosen leather binding, otherwise in good condition.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

F. Kunz: Der Hotelbau von heute im In- und Ausland. Stuttgart, 1937. J. Hoffmann. KIssé sérült karton kötésben / in slightly damaged paper binding
12723.

Rufpreis:
3 000 HUF

Blunck, A.:Das Gestalten der Tischlerarbeiten, I. és III. kötet Die Kunstform. Ein Lehrbuch für das Fachzeichnen und das Gestalten der Bautischlerarbeiten und der Möbel. Berlin, 1932. der Deutschen Arbeitsfront Vlg. Rengeteg illusztrácóval, egészvászon kötésben / In full linen binding, in 2 volumes
12724.

Rufpreis:
4 000 HUF

12725.

Rufpreis:
800 HUF

Kankowszky Tamás: Photos d’aujourd’hui. Bp. (1946.) Vajna György és Társa. 96 p. Egészoldalas fotók. Kiadói félvászon-kötésben, védőborító nélkül.
12726.

Kankowszky Tamás: Photos d’aujourd’hui.

Rufpreis:
5 000 HUF

12727.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF