Juwelen Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1112818
19024
241
Jewellery
Szívecskés medál ezüst (Ag.)függővel, jelzett, h: 2cm, bruttó:3 g
1112942
19025
241
28000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel, nettó:129 g, 24×15 cm
986907
19026
241
46000
Jewellery
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
1079288
19027
241
50000
Jewellery
Eligancia arany (Au) 14 k fedeles zsebóra, 15 köves, jelzett, nem működik, kopott számlap, bruttó:49,2 g / Gold (Au) pocket watch, signed, not working 1093764
19028
241
70000
Jewellery
cca 1910 14 K duplafedeles, zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, hiányzó óraüvegekkel, Br 56 g / cca 1910 Gold pocket watch 14K without glass, mechanics needs repair. Gross weight 56g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF