13457.
Beendet 241. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 800 HUF
11
Lósy-Schmidt EDe dr., Barát Béla dr.(szerk.): Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. 1800 szövegábrával, 180 képel. Budapest, 1928, Győző Andor kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötéseben. 1-2 lap elvált, egyébként jó állapotban.