Ballagi Mór és György Aladár: Kereskedelmi szótár. I. Német-Magyar rés... https://www.darabanth.com/de/241-Fernauktion/241.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~900042/Ballagi-Mor-es-Gyorgy-Aladar-Kereskedelmi-szotar-I-Nemet-Magyar-resz-Bp-1887-Franklin~II1131078
1131078
13645
241
Beschreibung: Ballagi Mór és György Aladár: Kereskedelmi szótár. I. Német-Magyar rész. Bp., 1887. Franklin. Korabeli bordázott, aranyozott félbőr kötésben.
: vörös_iván