Bartha Lajos et alii (szerk.): A m. kir. "IV. Károly király" volt 1. honvéd gyalogezred története és háborus emlékalbuma. Bp., Volt 1. Honvéd Gyalogezred Története és Háborus Emlékalbuma Kiadóhivatal. Kissé viseltes,aranyozott, dombornyomott kiadói egészvászon kötésben.