Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 52

13370.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Dokumentumok és tények Ausztria félfegyvervérzéséről. Bp., 1952. Szikra.
13371.

Rufpreis:
1 200 HUF

13372.

Rufpreis:
1 600 HUF

13373.

Rufpreis:
4 000 HUF

Johnson, Paul: A zsidók története. Bp., 2011, Európa Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, belső címlapon kis hibával, enyhén kopott állapotban.
13374.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hahner Péter: Így élet Washington. Bp., 1991, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13375.

Rufpreis:
800 HUF

Ion Mihai Pacepa: Vörös horizontok. Egy román kémfőnök vallomása. New Brunswick, New Yersey, US. Kiadói papírkötés, enyhén kopott állapotban.
13376.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db könyv-Max Gallo: A gyilkosok éjszakája. 1934. június 30. Bp., 1986, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban; Székely Gábor: Hitler hatalomra jutása. Bp., 1983, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13377.

Rufpreis:
1 000 HUF

13378.

Rufpreis:
5 000 HUF

13379.

Rufpreis:
800 HUF

13380.

Rufpreis:
1 000 HUF

13381.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF