Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Éber László: Donatello 10 melléklettel és 84 szövegbe nyomott képpel. Művészeti Könyvtár (K. Lippich Elek szerk.) Bp., 1907, Lampel. Aranyozott, dombornyomott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván