30306.
Beendet 24. Gross-Auktion
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
11 000 HUF
29,81 EUR, 34,38 USD
Franciaország 1900. "A Párizsi Verde emlékérme az új évszázadra" Br emlékérem sérült gyűjtői tokban. Szign.: Daniel Dupuis (59,84g/50mm) T:2 apró ph. France 1900. "Medal of the Paris Mint for the New Century" Br medal in damaged collector's case. "MONNAIE DE PARIS / 1900". Sign.: Daniel Dupuis (59,84g/50mm) C:XF small edge errors