1939-1945. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon" peremen jelzett aranyozott Br kitüntetés mellszalagon és eredeti adományozói dísztokban T:2
Hungary 1939-1945. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown on a war ribbon" hallmarked Br gold plated decoration with ribbon, in original box C:XF
NMK 414.