Tétel

Katalognummer:

30378.
Beendet 24. Gross-Auktion
Militaria

Rufpreis:

30 000 HUF

Beschreibung:

1939-1945. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon" peremen jelzett aranyozott Br kitüntetés mellszalagon és eredeti adományozói dísztokban T:2 Hungary 1939-1945. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown on a war ribbon" hallmarked Br gold plated decoration with ribbon, in original box C:XF NMK 414.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit