Tétel

Katalognummer:

30365.
Beendet 24. Gross-Auktion
Militaria

Rufpreis:

30 000 HUF

15

Beschreibung:

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalag nélkül, sérült eredeti tokban T:2 apró zománchiba Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class" hallmarked, enamelled Ag decoration without ribbon, in damaged original case C:XF tiny enamel error NMK 282.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit