1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" jelzett zománcozott Ag kitüntetés mellszalag nélkül, sérült eredeti "ROTHE & NEFFE" tokban T:1- fül enyhén hajlott
Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled and hallmarked Ag decoration without ribbon, in original damaged "ROTHE & NEFFE" case C:AU ear sligthly bent
NMK 285.