Tétel

Katalognummer:

11175.
Beendet 24. Gross-Auktion
Uhren

Rufpreis:

80 000 HUF

Beschreibung:

XIX. sz. második fele: Díszes bronz asztali ingaóra, jelzett, számozott szerkezettel. Felet és egészet üt, zománcozott számlappal, hibátlan, működő állapotban, kulccsal. / XIXth century: Ornamented bronze table clock with enameled dial. Strikes half and whole, in flawless, working condition. 30x44 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda