Skulpturen, Plaketten

Zahl der Lose: 6

Csúcs Ferenc (1905-1999) : Kacsa szobor (1938). Bronz. márvány talapzaton. Jelzett. 15 cm
11067.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Hortobágyi kocsihajtók. Bronz falikép,  jelzett, 34×16 cm
11068.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Gyurcsek Ferenc (1942-): Gitározó. Bronzírózott műgyanta, jelzett, hibátlan, m:28 cm, h:23 cm
11069.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ronald Van Ruyckevelt (1928-): Dawn of the Millenium. Festett bronz, üveggolyóval / Painted bronze, with glass orb. m:45 cm, 27×23 cm
11070.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Jelzés nélkül: Ló. Bronz, sérült márvány talapzaton / Without sign bronze horse statue. h:41 cm, m:36 cm
11071.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Kisfaludy Stróbl Zsigmond (1884-1975): Guggoló leány. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:33 cm
11072.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF