Skulpturen, Plaketten Zahl der Lose: 6
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1279439
11067
40000
Statues, plaquettes
Csúcs Ferenc (1905-1999) : Kacsa szobor (1938). Bronz. márvány talapzaton. Jelzett. 15 cm
1271141
11068
Statues, plaquettes
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Hortobágyi kocsihajtók. Bronz falikép, jelzett, 34×16 cm 1284823
11069
Statues, plaquettes
Gyurcsek Ferenc (1942-): Gitározó. Bronzírózott műgyanta, jelzett, hibátlan, m:28 cm, h:23 cm
1273556
11070
160000
Statues, plaquettes
Ronald Van Ruyckevelt (1928-): Dawn of the Millenium. Festett bronz, üveggolyóval / Painted bronze, with glass orb. m:45 cm, 27×23 cm
1289057
11071
150000
Statues, plaquettes
Jelzés nélkül: Ló. Bronz, sérült márvány talapzaton / Without sign bronze horse statue. h:41 cm, m:36 cm
1296115
11072
190000
Statues, plaquettes
Kisfaludy Stróbl Zsigmond (1884-1975): Guggoló leány. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF