XIX. sz. vége: Adler Fülöp és fia. Ezüst szerelékes, jelzett tajtékpipa, bőr tokkal, rajta, szerencsepatkót ábrázoló kapocs. Szép állapotban. / End of XIXth. century: Adler marked pipe with silver parts in leather box, with horseshoe button. 9x9 cm