Tétel

Katalognummer:

19010.
Beendet 24. Gross-Auktion
Juwelen

Rufpreis:

80 000 HUF

15

Beschreibung:

cca 1980 Aranyozott ezüst (Ag.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakásos markolattal, zománcozott hüvellyel, a markolaton gravírozott "Rákosi Mátyás 60 év" felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti, bélelt műbőr tokjában, pengehossz: 16,5 cm, teljes hossz: 28,5 cm, bruttó 233 g / cca 1980 Goldplated silver (Ag.) ministerial honorary dagger with two-edged forged steel blade, cultured pearl and semi-precious gem inlays on the hilt, enameled scabbard and engraving on the hilt, with hallmarks (P.V.), in its original artificial leather case, blade length: 16,5 cm, full length: 28,5 cm, gross weight: 233 g

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván