Ezüst (Ag.) antik gyertyatartó, vésett, trébelt díszítéssel, apró horp... https://www.darabanth.com/de/24-Gross-Auktion/24.1/Kunst-Dokumente/Juwelen~9546/Ezust-Ag-antik-gyertyatarto-vesett-trebelt-diszitessel-apro-horpadassal-talapzat-at~II1273731
1273731
19013
130000
Jewellery
Rufpreis:
130 000 HUF 352,30 EUR , 406,25 USD
Beschreibung: Ezüst (Ag.) antik gyertyatartó, vésett, trébelt díszítéssel, apró horpadással, talapzat átfúrva, jelzett, bruttó: 680 g, m:38 cm
: vörös_iván