Tétel

Katalognummer:

19013.
Beendet 24. Gross-Auktion
Juwelen

Rufpreis:

130 000 HUF
352,30 EUR, 406,25 USD

Beschreibung:

Ezüst (Ag.) antik gyertyatartó, vésett, trébelt díszítéssel, apró horpadással, talapzat átfúrva, jelzett, bruttó: 680 g, m:38 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván