Kopasz Tamás (1958- ): Kéz nélkül állt ott az ágy mellett. Vegyes tech... https://www.darabanth.com/de/24-Gross-Auktion/24.1/Kunst-Dokumente/Gemalde-und-Grafiken~9551/Kopasz-Tamas-1958--Kez-nelkul-allt-ott-az-agy-mellett-Vegyes-technika-papir-jelzett-C3~II1283976
1283976
10026
42000
Rufpreis:
42 000 HUF 113,82 EUR , 131,25 USD
Beschreibung: Kopasz Tamás (1958- ): Kéz nélkül állt ott az ágy mellett. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×30 cm
: vörös_iván