12062.
Beendet 24. Gross-Auktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Bogdánfy Ödön: Hidrológia. 33 ábrával és 1 külön térképmelléklettel. Bp., 1901, Magyar Mérnök- és Építész-Egylet (Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt.) (színes, kihajtható melléklet: Magyarország geologiai térképe. Tervezte: Cholnoky Jenő) Korabeli, aranyozott gerincű félvászonkötésben.