Tétel

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

Bródy Sándor: Az ezüst kecske. Díszítették magyar festők. Bp., (1898). Pallas 150p. + 22 t. (részben színes, hártyapapírral) Az első lapon Jókai Mór sajátkezű unokahúgának gyermekének, Hegedűs Rózsikának, a kereskedelmi miniszter gyermekének szóló dedikációval! A borítófedélen látható fémplakett Fadrusz Jánosné munkája, Aranyozott egészvászon kötésben, itt-ott kis foszlással, de ép, jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor