Deharbe József: A római katolikus káté alapos és könnyen felfogható értelmezése válogatott történelmi példákkal. Segédkönyv az iskolai és templomi hitelemzéshez. Az eredeti német negyedik kiadás után fordítá Répássy János. I-V. kötet. Eger, 1885-1886. Érsek-Lyceum. Egységes, korabeli, aranyozott félvászon-kötésben, jó állapotban.