15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Sven Hedin: A vándorló tó. Ford. Mezey Dénes. 54 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp., 1940, Franklin. 291 l. 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Kifogástalan állapotú, gyűjtői példány; a sorozat egyik ritka darabja.