Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Budapest. Jóakaróinak ajánlja Hornyánszky Viktor csász. és kir. udvari könyvnyomdája és könyvkiadóhivatala Budapesten. Budapest, [1901]. Hornyánszky Viktor ny. [32] levél. A Hornyánszky nyomda 1902-re, megrendelői számára készített reprezentatív ajándék-nyomtatványa. Tartalma: Naptár 1902-re. Részletek fővárosunkból. Összesen 85 Budapestet, és 11 Hornyánszky nyomdát ábrázoló fényképpel illusztrált. A fényképeket Klösz György, Goszleth István, Wottitz Manfréd, Weinwurm Antal, Kiszer Nándor és Strelisky készítette. KIadói egészvászon kötésben. (Naptár kitépve)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor