Julius Rottenhöfer: Illustriertes Kochbuch. Zehnte Auflage. München, 1904, Braun und Schneider. 1222 p. Számos szövegközti fametszetes illusztrációval. Kiadói, díszesen aranyozott vászonkötésben. A borító tábla szélein a vászon kissé sérült, de egyébként jó állapotú kötet.