1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag ... https://www.darabanth.com/de/239-Fernauktion/239.0/Numismatik/Militaria~400016/1908-Katonai-Jubileumi-Kereszt-aranyozott-Br-kituntetes-mellszalag-nelkul-T3-aranyozas-leko~II1112430
1112430
31055
239
Military
Numismatik
Beschreibung: 1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 aranyozás lekopott
Hungary 1908. "Military Jubilee Cross" gilt Br decoration without ribbon C:F worn giding
NMK 269.
: sass_melinda