5db klf szocialista jelvény és kitűző, közte "M.Ö.H.O.SZ. (Magyar Önk... https://www.darabanth.com/de/239-Fernauktion/239.0/Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Ordnen~400017/5db-klf-szocialista-jelveny-es-kituzo-kozte-MOHOSZ-Magyar-Onkentes-Honvedelmi-Szo~II1112073
1112073
31187
239
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: 5db klf szocialista jelvény és kitűző, közte "M.Ö.H.O.SZ. (Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség ) Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott tombak jelvény, "Bányász" zománcozott tombak kitűző T:vegyes
: ekb