Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1112253
11031
239
Sculptures, statuettes, plaques
Farkas jelzéssel: Magy. Amatőr Fényképezők Orsz. Sz. bronz plakett, dobozban, 8x5 cm 1097220
11032
239
Rögzíthető mini kutya figura, bronz, talapzat nélkül, m:4 cm
1025353
11033
239
Berényi István?: Dzsvári. Bronz plakett, jelzett, d:9,4 cm 1063289
11034
239
Búza Barna (1910-2010): 20 éves a Mechanikai Laboratórium. Bronz plakett, jelzett, díszdobozba, 6,5×11 cm
998967
11035
239
28000
1008983
11036
239
Csíkszentmihályi Róbert (1940-): Verebély Tibor. Bronz plakett, jelzett, d:9,5 cm 1021595
11037
239
Veress Miklós (1929-): Virágszirom. Bronz plakett, jelzett, d:9,5 cm 1111965
11038
239
Rácz Edit (1936-): Fekvő akt. Bronz kisplasztika, jelzett, talapzat nélkül, 12×27 cm 1113123
11039
239
1110358
11040
239
Nicolae Diaconu (1955-): Pottyantóban. Festett kerámia, fa, kollázs, jelzett, leírással, m:38 cm, 20×24 cm 1109658
11041
239
1111049
11042
239
Ugandai figurák (2db), faragott fa, jelzés nélkül, egyiken kis hiba, m:20 cm (2×) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF