Porzellan

Zahl der Lose: 124

Herendi kacsapár, kézzel festett, jelzett, restaurált, h:9 cm
11105.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm
11106.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×9 cm
11107.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm, d:15 cm
11108.

Rufpreis:
4 000 HUF

11109.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11110.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi halacskák, kézzel festett, jelzett, vízköves, m:8 cm
11111.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11112.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4×7 cm
11113.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm / Herend Mrs.Dery porcelain figure, hand painted, perfect condition
11114.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi virág mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25 cm
11115.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
11116.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF