Porzellan Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1112838
11105
239
Herendi kacsapár, kézzel festett, jelzett, restaurált, h:9 cm 1112925
11106
239
Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm
1112780
11107
239
Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×9 cm 1111241
11108
239
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm, d:15 cm 1107392
11109
239
1107356
11110
239
Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1104090
11111
239
Herendi halacskák, kézzel festett, jelzett, vízköves, m:8 cm
1107066
11112
239
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 1107893
11113
239
Herendi Viktória mintás tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4×7 cm 1107876
11114
239
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm / Herend Mrs.Dery porcelain figure, hand painted, perfect condition 1109872
11115
239
Herendi virág mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25 cm 1108613
11116
239
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF