https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwelen Zahl der Lose: 42
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1111530
19026
239
0
2000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Nyomógombos ezüst fogpiszkáló, Ag., nettó: 5,5gr., jelzett, 8cm/ silver toothpick with pushbutton, Ag, net. 5,5gr, marked, 8 cm. 1111528
19027
239
0
7000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Díszes ezüst cukorfogó, Ag., nettó:39gr, jelzett, 13cm /Ornate silver sugar tongs, Ag, net. 39gr, marked, 13cm 1111531
19028
239
0
5000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Díszes ezüst fésűtartó, Ag., nettó: 24gr., jelzett, 9x2,5cm/ Ornate silver comb holder, Ag, net.. 24gr, marked, 9x2,5cm
Das Lot is nicht erreichbar
1112818
19029
239
0
1000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Szívecskés medál ezüst (Ag.)függővel, jelzett, h: 2cm, bruttó:3 g
Das Lot is nicht erreichbar
1112934
19030
239
0
6000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós német ezüst (Ag.) préselt lemez dísz, hattyúval díszítve, jelzett, hátán ragaszás nyomok, / ARt nouveau ornament made of silver 10,5×5,5 cm, nettó: 26,4 g 986907
19031
239
0
55000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
Das Lot is nicht erreichbar
1079288
19032
239
0
50000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Eligancia arany (Au) 14 k fedeles zsebóra, 15 köves, jelzett, nem működik, kopott számlap, bruttó:49,2 g / Gold (Au) pocket watch, signed, not working
Das Lot is nicht erreichbar
1093764
19033
239
0
70000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 14 K duplafedeles, zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, hiányzó óraüvegekkel, Br 56 g / cca 1910 Gold pocket watch 14K without glass, mechanics needs repair. Gross weight 56g
Das Lot is nicht erreichbar
1110046
19034
239
0
12000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) cigaretta tárca, jelzett, 8x8 cm, 96,5 g
Das Lot is nicht erreichbar
1111451
19035
239
0
1000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Török pénzérméből készült ezüst(Ag) kanál, 6 g / silver spoon, 6 g 1110378
19036
239
0
1000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) bokalánc, jelzett, 27,5 cm, nettó 3 g 1110443
19037
239
0
4000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Dekoratív ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, h: 21,5 cm, nettó 25 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse