https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 42

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nyomógombos ezüst fogpiszkáló, Ag., nettó: 5,5gr., jelzett, 8cm/  silver toothpick with pushbutton, Ag, net. 5,5gr, marked, 8 cm.
1
19026.

Nyomógombos ezüst fogpiszkáló, Ag., nettó: 5,5gr., jelzett, 8cm/ silver toothpick with pushbutton, Ag, net. 5,5gr, marked, 8 cm.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Díszes ezüst cukorfogó, Ag., nettó:39gr, jelzett, 13cm /Ornate silver sugar tongs, Ag, net. 39gr, marked, 13cm
1
19027.

Díszes ezüst cukorfogó, Ag., nettó:39gr, jelzett, 13cm /Ornate silver sugar tongs, Ag, net. 39gr, marked, 13cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
11
 
Díszes ezüst fésűtartó, Ag., nettó: 24gr., jelzett, 9x2,5cm/ Ornate silver comb holder, Ag, net.. 24gr, marked, 9x2,5cm
1
19028.

Díszes ezüst fésűtartó, Ag., nettó: 24gr., jelzett, 9x2,5cm/ Ornate silver comb holder, Ag, net.. 24gr, marked, 9x2,5cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szívecskés medál ezüst (Ag.)függővel, jelzett, h: 2cm, bruttó:3 g
1
19029.

Szívecskés medál ezüst (Ag.)függővel, jelzett, h: 2cm, bruttó:3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szecessziós német ezüst (Ag.) préselt lemez dísz, hattyúval díszítve, jelzett, hátán ragaszás nyomok, / ARt nouveau ornament made of silver 10,5×5,5 cm, nettó: 26,4 g
1
19030.

Szecessziós német ezüst (Ag.) préselt lemez dísz, hattyúval díszítve, jelzett, hátán ragaszás nyomok, / ARt nouveau ornament made of silver 10,5×5,5 cm, nettó: 26,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel  Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
1
19031.

Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eligancia arany (Au) 14 k fedeles zsebóra, 15 köves, jelzett, nem működik, kopott számlap, bruttó:49,2 g / Gold (Au) pocket watch, signed, not working
1
19032.

Eligancia arany (Au) 14 k fedeles zsebóra, 15 köves, jelzett, nem működik, kopott számlap, bruttó:49,2 g / Gold (Au) pocket watch, signed, not working

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 14 K duplafedeles, zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, hiányzó óraüvegekkel, Br 56 g /  cca 1910 Gold pocket watch 14K without glass, mechanics needs repair. Gross weight 56g
1
19033.

cca 1910 14 K duplafedeles, zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, hiányzó óraüvegekkel, Br 56 g / cca 1910 Gold pocket watch 14K without glass, mechanics needs repair. Gross weight 56g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) cigaretta tárca, jelzett, 8x8 cm, 96,5 g
1
19034.

Ezüst(Ag) cigaretta tárca, jelzett, 8x8 cm, 96,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Török pénzérméből készült ezüst(Ag) kanál, 6 g / silver spoon, 6 g
1
19035.

Török pénzérméből készült ezüst(Ag) kanál, 6 g /
silver spoon, 6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Ezüst (Ag.) bokalánc, jelzett, 27,5 cm, nettó 3 g
1
19036.

Ezüst (Ag.) bokalánc, jelzett, 27,5 cm, nettó 3 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dekoratív ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, h: 21,5 cm, nettó 25 g
1
19037.

Dekoratív ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, h: 21,5 cm, nettó 25 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
5
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse