Juwelen Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1097882
19014
239
14000
Jewellery
Uránia ezüst (Ag.) tokos másodpercmutatós zsebóra, működik, javított, számlapon hajszálrepedések, bruttó:75 g
1108914
19015
239
Jewellery
Arany (Au) 14 K gyűrű szintetikus kövekkel díszítve, jelzett, méret: 58, br: 3,1 g 1108862
19016
239
Jewellery
Fonott ezüst(Ag) karkötő, jelzett, 7 g 1108902
19017
239
Jewellery
Arany (Au) 14 K gyűrű karneollal díszítve, méret: 57, br: 3,4 g 1097485
19018
239
Jewellery
Ezüst(Ag) nyakkendő karika zergével díszítve, jelzett, 7,3 g 1107087
19019
239
Jewellery
Szecessziós díszítésű ezüst(Ag) szelence, belseje tűzaranyozott, jelzett, 17,4 g 1107135
19020
239
13000
Jewellery
Kerek ezüst(Ag) bross, zománcozott rozettával, gyönggyel, gyémánttal díszítve, jelzett, d: 3,5 cm, br: 13,4 g
1111476
19021
239
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kis kanál, jelzett (1844), monogrammal, h: 15 cm, nettó: 18 g 1112928
19022
239
Jewellery
Agyarak ezüst foglalatban, Ag., bruttó 8,8gr., 4,5cm 1111543
19023
239
9500
Jewellery
Antik, ezüst szelence, Ag., nettó:63gr, jelzett, kissé horpadt, 8x5x1cm/ Antique silver casket, Ag, net. 63gr, marked, dented, 8x5x1cm 1111541
19024
239
9500
Jewellery
Antik, bécsi, ezüst szelence, Ag., nettó:54gr, jelzett, 4x5x1,5cm/ Antique Viennese silver casket, Ag, net. 54gr, marked, 4x5x1,5cm 1111537
19025
239
14000
Jewellery
Ezüst Art deco cigarettatárca, Ag, nettó:91gr., jelzett, 8,5x7,5cm /Art Deco silver cigarette case, Ag, net: 91gr, marked, 8,5x7,5cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF