Juwelen

Zahl der Lose: 42

Uránia ezüst (Ag.) tokos másodpercmutatós zsebóra, működik, javított, számlapon hajszálrepedések, bruttó:75 g
19014.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Arany (Au) 14 K gyűrű szintetikus kövekkel díszítve, jelzett, méret: 58, br: 3,1 g
19015.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Fonott ezüst(Ag) karkötő, jelzett, 7 g
19016.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Arany (Au) 14 K gyűrű karneollal díszítve, méret: 57, br: 3,4 g
19017.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) nyakkendő karika zergével díszítve, jelzett, 7,3 g
19018.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szecessziós díszítésű ezüst(Ag) szelence, belseje tűzaranyozott, jelzett, 17,4 g
19019.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kerek ezüst(Ag) bross, zománcozott rozettával, gyönggyel, gyémánttal díszítve, jelzett, d: 3,5 cm, br: 13,4 g
19020.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Antik ezüst (Ag.) kis kanál, jelzett (1844), monogrammal, h: 15 cm, nettó: 18 g
19021.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Agyarak ezüst foglalatban, Ag., bruttó 8,8gr., 4,5cm
19022.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Antik, ezüst szelence, Ag., nettó:63gr, jelzett, kissé horpadt, 8x5x1cm/ Antique silver casket, Ag, net. 63gr, marked, dented, 8x5x1cm
19023.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Antik, bécsi, ezüst szelence, Ag., nettó:54gr, jelzett, 4x5x1,5cm/ Antique Viennese silver casket, Ag, net. 54gr, marked, 4x5x1,5cm
19024.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Ezüst Art deco cigarettatárca, Ag, nettó:91gr., jelzett, 8,5x7,5cm /Art Deco silver cigarette case, Ag, net: 91gr, marked, 8,5x7,5cm.
19025.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF