Foto

Zahl der Lose: 439

cca 1950 Tiszavölgyi József vintage szociofotója a bajóti Bondor Lászlóról és feleségéről, 11x8 cm
12265.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1955 Tiszavölgyi József pecséttel jelzett sportfotója, 12x11 cm
12266.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1963 Tiszavölgyi József felvételei a hévízi gyógyfürdőről, 5 db fénykép, 9x14 cm
12267.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1960 Tiszavölgyi József felvétele a keszthelyi múzeumról, pecséttel jelzett, feliratozott, 9x14 cm
12268.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1955 Tiszavölgyi József felvételei balatoni csónakázókról, 2 db fénykép, 9x14 cm
12269.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1950 Óriás kémények szerelése Csepelen, a Ganz termékei, 13x17 cm
12270.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1964 Budapest, Városliget, műjégpálya, Ihászné gyorskorcsolyázó, 15x21 cm
12271.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1945-1950 Tiszavölgyi József fotói a közlekedési dolgozókról, többsége nem jelzett, a szerző hagyatékából, 8 db fénykép, 6x9 cm és 13x18 cm közötti méretekben
12272.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1955 Tiszavölgyi József felvételei dunai hajókról, a háttérben még áll a Kossuth híd, 2 db pecséttel jelzett fénykép, 9x14 cm és 13x18 cm
12273.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1955 Kínai táncosok előadása a Szépművészeti Múzeum előtt, Tiszavölgyi József felvételei, 2 db pecséttel jelzett fotó, 13x18 cm
12274.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1950 Az I. sz. Autójavító gyermeküdülője, Tiszavölgyi József képriportja, 8 db fotó, 13x18 cm
12275.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1970 Zsigri Oszkár: Romantika, a a szerző által feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x15 cm
12276.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF