Foto Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1106752
12265
239
Photo
cca 1950 Tiszavölgyi József vintage szociofotója a bajóti Bondor Lászlóról és feleségéről, 11x8 cm
1106743
12266
239
Photo
cca 1955 Tiszavölgyi József pecséttel jelzett sportfotója, 12x11 cm
1106734
12267
239
Photo
cca 1963 Tiszavölgyi József felvételei a hévízi gyógyfürdőről, 5 db fénykép, 9x14 cm
1106730
12268
239
Photo
cca 1960 Tiszavölgyi József felvétele a keszthelyi múzeumról, pecséttel jelzett, feliratozott, 9x14 cm
1106726
12269
239
Photo
cca 1955 Tiszavölgyi József felvételei balatoni csónakázókról, 2 db fénykép, 9x14 cm
1105775
12270
239
Photo
cca 1950 Óriás kémények szerelése Csepelen, a Ganz termékei, 13x17 cm
1105843
12271
239
Photo
cca 1964 Budapest, Városliget, műjégpálya, Ihászné gyorskorcsolyázó, 15x21 cm 1106748
12272
239
Photo
cca 1945-1950 Tiszavölgyi József fotói a közlekedési dolgozókról, többsége nem jelzett, a szerző hagyatékából, 8 db fénykép, 6x9 cm és 13x18 cm közötti méretekben 1106741
12273
239
Photo
cca 1955 Tiszavölgyi József felvételei dunai hajókról, a háttérben még áll a Kossuth híd, 2 db pecséttel jelzett fénykép, 9x14 cm és 13x18 cm 1106724
12274
239
Photo
cca 1955 Kínai táncosok előadása a Szépművészeti Múzeum előtt, Tiszavölgyi József felvételei, 2 db pecséttel jelzett fotó, 13x18 cm
1106698
12275
239
2200
Photo
cca 1950 Az I. sz. Autójavító gyermeküdülője, Tiszavölgyi József képriportja, 8 db fotó, 13x18 cm
1106812
12276
239
Photo
cca 1970 Zsigri Oszkár: Romantika, a a szerző által feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF