Foto

Zahl der Lose: 439

cca 1980 Magyar Alfréd felvétele a SOTE épületéről, a Nagyvárad téri aluljáróból, pecséttel jelzett fotóművészeti alkotás, 24x14 cm
12253.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Fotó: Kapálásból, jelzett, hátoldalon feliratozva, 22x18cm
12254.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920 Máté Olga (1878-1961): Gyermekportré, hidegpecséttel jelzett vintage műtermi fotó, 17x12 cm, karton 29x20 cm
12255.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Méry Dezső: Ősz. Régi fotó. 23,5x18cm
12256.

Rufpreis:
800 HUF

1931 Orphanidesz János (1876-1939): Balatonföldvár,  fürdőruhás hölgy, 17x12 cm-es kép 24x18 cm-es fotópapíron
12257.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930 Osoha László: Ebédidő, jelzés nélküli vintage fotó a szerző hagyatékából, 17x23 cm
12258.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1936 Osoha László: Halászok, vintage fotóművészeti alkotás, pecséttel jelzett, 22x16 cm
12259.

Rufpreis:
5 000 HUF

1937 Pobuda Alfréd (1876-1942): Emlék az 1937 január 3-án tartott „Bugaci a jégen” c. Budapesten tartott jégünnepélyről, fotólap feliratozva, pecséttel jelezve, 8,3x13,5 cm
12260.

Rufpreis:
1 600 HUF

1937 Balatoni vitorlás, jelzetlen fotó Sevcsik Jenő (1899-1996) hagyatékából, a szerző által feliratozva, 18x24 cm
12261.

Rufpreis:
1 400 HUF

1956 Szőllősy Kálmán (1887-1976) műtermi fotója egy kisfiúról, jelzett, sarkain törésnyomokkal, 14x9 cm
12262.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1920 Hölgy gyermekeivel, Tauber Malvin fényképészeti műterméből, pecséttel jelzett fotó, 14x9 cm
12263.

Rufpreis:
1 000 HUF

1958 Tiszavölgyi József: Solymászok az ügető pályán, felirastozott, pecséttel jelzett fotó, 14x9 cm
12264.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF