Foto Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1106278
12253
239
Photo
cca 1980 Magyar Alfréd felvétele a SOTE épületéről, a Nagyvárad téri aluljáróból, pecséttel jelzett fotóművészeti alkotás, 24x14 cm 1067804
12254
239
Photo
Magyar Fotó: Kapálásból, jelzett, hátoldalon feliratozva, 22x18cm 1106215
12255
239
4200
Photo
cca 1920 Máté Olga (1878-1961): Gyermekportré, hidegpecséttel jelzett vintage műtermi fotó, 17x12 cm, karton 29x20 cm
973890
12256
239
Photo
Méry Dezső: Ősz. Régi fotó. 23,5x18cm 1105872
12257
239
Photo
1931 Orphanidesz János (1876-1939): Balatonföldvár, fürdőruhás hölgy, 17x12 cm-es kép 24x18 cm-es fotópapíron 1106212
12258
239
Photo
cca 1930 Osoha László: Ebédidő, jelzés nélküli vintage fotó a szerző hagyatékából, 17x23 cm
1105695
12259
239
Photo
1936 Osoha László: Halászok, vintage fotóművészeti alkotás, pecséttel jelzett, 22x16 cm
1106152
12260
239
Photo
1937 Pobuda Alfréd (1876-1942): Emlék az 1937 január 3-án tartott „Bugaci a jégen” c. Budapesten tartott jégünnepélyről, fotólap feliratozva, pecséttel jelezve, 8,3x13,5 cm
1106324
12261
239
Photo
1937 Balatoni vitorlás, jelzetlen fotó Sevcsik Jenő (1899-1996) hagyatékából, a szerző által feliratozva, 18x24 cm 1106102
12262
239
Photo
1956 Szőllősy Kálmán (1887-1976) műtermi fotója egy kisfiúról, jelzett, sarkain törésnyomokkal, 14x9 cm
1111074
12263
239
Photo
cca 1920 Hölgy gyermekeivel, Tauber Malvin fényképészeti műterméből, pecséttel jelzett fotó, 14x9 cm 1106274
12264
239
Photo
1958 Tiszavölgyi József: Solymászok az ügető pályán, felirastozott, pecséttel jelzett fotó, 14x9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF