Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Praktische Leidenschule. Herausgegeben von Ludwig Donin. Zweite vermehrte Auflage. Wien, 1856, Druck von Dorfmeister. Kiadói bordázott gerincű egészbőr kötés, fém csattal, aranyozott lapszélekkel, elejében egy metszettel, kissé kopottas állapotban / full leather binding, little damaged condition

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda