Illyefalvi L. Lajos: A székesfőváros múltja és jelene grafikus ábrázolásban. [Bp.], [1933], Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Magyar-német kétnyelvű kiadás, számos érdekes grafikonnal, statisztikai ábrával. Kicsit laza vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrált, térkép mellékletekkel.
A nagyszombati érseki főgymnasium dalárdája- és zenekarának académiái az 1861/2-1886/7 tanávekben. Összeállítva és fiúi hódolattal fölajánlva. Nagyszombat, 1886. Winer Zsigmond. Kissé ázott, aranyozott egészvászon kötésben. 20x30 cm
Barcsay Amant Zoltán: Eger vár és város régi ábrázolásai. Alte Abbildungen der Burg und der Stadt Eger. (1567-1900.) 1. füzet. 1. (Képek - Abbildungen) Eger, 1938, Szent János ny. [2], LXVII. tábla. Fűzve, kiadói kartonborítóban
Veszprém 1910. okt. 4. A Veszprémi Székesegyház felszentelése alkalmából kiadott képes album. 18p. Gottermayer féle, aranyozott egészbőr kötésben. Gerincen kis hibával
Dr. Marót János: Fertőd. Útikalauz. Kiadja a 1961, Győr-Sopron Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés belül a gerincnél kissé levált, képekkel illusztrált, jó állapotban.