Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 69

13142.

Rufpreis:
2 800 HUF

13143.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cholnoky Béla: Gróf Teleki Sámuel útja Kelet-Afrikában /Világjárók sorozat./ Bp., én. Franklin-T. számos szövegközti képpel. Kiadói, aranyozott, kissé laza egészvászon kötésben
13144.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ávédik Félix: Északi rokonainknál és barátainknál. Az előszót írta Pekár Gyula. Bp., 1927, Belügymin. Kisérleti ny. 123 p. Korabeli félvászon kötésben.
13145.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cholnoky Jenő: A kárpátoktól az Adriáig. Budapest, 1934, Somló Béla Könyvkiadó. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
13146.

Rufpreis:
3 000 HUF

Germanus Gyula: Allah Akbar! I. kötet Budapest, é.n., Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, laza gerinc, az első pár oldal elvált.
13147.

Rufpreis:
1 600 HUF

Griebens Reiseführer 210. köt.: Hohen tauern udn Osttirol. 1939. Kihajtható színes térképmelléklettel (Csehország és Ausztria nélkül), papírkötésben, a borítók itt-ott szakadozottak, egyébként jó állapotban.
13148.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1930 Piemonte Turistico. Consigli Provinciali dell'Economica di Torino-Aosta-Vercelli-NOvara-Cunco-Alessandria. Sok képpel, kissé elvált fűzéssel / with many pictures, slightly parted inner part
13149.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13150.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

13151.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

13152.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

13153.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF