Jenovay Jenő: Vitorlákkal a Föld körül. Bp., Lampel R. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belső előlap, hátlap és címlap hiányzik, egy lap kissé szakadt, néhány lap foltos, kopottas állapotban.
Ávédik Félix: Északi rokonainknál és barátainknál. Az előszót írta Pekár Gyula. Bp., 1927, Belügymin. Kisérleti ny. 123 p. Korabeli félvászon kötésben.
Griebens Reiseführer 210. köt.: Hohen tauern udn Osttirol. 1939. Kihajtható színes térképmelléklettel (Csehország és Ausztria nélkül), papírkötésben, a borítók itt-ott szakadozottak, egyébként jó állapotban.
cca 1930 Piemonte Turistico. Consigli Provinciali dell'Economica di Torino-Aosta-Vercelli-NOvara-Cunco-Alessandria. Sok képpel, kissé elvált fűzéssel / with many pictures, slightly parted inner part
Itinerario istruttivo da Roma a Napoli ovvero descrizione generale de' piu' insigni ... ed architettura di questa celebre citta e delle sue vicinanze Rom, 1816. Pressol'autore. 33 metszettel és két metszett, kihajtható térképpel, jó állapotú félbőr kötésben / With complete 33 etchings and two etched fold-out maps. In half leather binding, in nice condition
Albrizzi, Giovanni Battista: Forestiero illuminato intorno le cose piu rare, e curiose, antiche, e moderne della citta di Venezia, e dell'isole circonvicine : con la descrizione delle chiese, monisteri, ospedali, tesoro di S. Marco, arsenale, fabbriche pubbliche, pitture celebri, funzioni e divertimenti, e di quanto v'e di piu riguardevole : opera adornata di vedute in rame I.-II. Venezia, 1792. Giacomo Storti. 15 metszettel és 2 kihajtható térképpel. Félbőr kötésben. Szép állapotúű velencei útikönyv / with 15 etchings and 2 etched fold-out maps. In half-leather binding, in nice condition
Vasi, Mariano: Itinerario istruttivo di Roma. antica e moderna ovvero descrizione generale dei monumenti antichi e moderni ... Riveduta, corretta ed accresciuta da A. Nibby. I.-II. Rom, 1818. Stamperia de Romanis, 47 metszettel és két metszett, kihajtható térképpel, jó állapotú félbőr kötésben / With complete 47 etchings and two etched fold-out maps. In half leather binding, in nice condition
Salamon Ferenc: Buda-Pest története. Első rész: Buda-Pest az Ó-korban. Második rész: [Budapest a középkorban.] Harmadik rész: Kútfő bírálatok. Melléklet a Budapest története második részéhez. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 1-3. kötet. Budapest, 1878-1885, Athenaeum. Az első kötet félvászon kötésben, a 2 ill. a 3. kötet bordázott gerincű, aranyozott,félbőr kötésben. Festett lapszélek. Szép állapotúak.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.