Bánfi János: Magyar László utazásai és kalandjai. Az érettebb ifjuság számára Budapest, 1892. Révai. 300 + [4] p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, erősen megviselt állapotban, lapok foltosak, néhol szakadtak