Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 40

13417.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Dimitrij Mereskovszkij: Leonardo da Vinci. Budapest, é.n. Ötödik kiadás.  Kiadói aranyozott gészvászon kötésben, gerincinél sérült, egyébként jó állapotban. Kardoss Géza (1888-1955) színházigazgató ex librisével.
13418.

Rufpreis:
800 HUF

Boszorkányszombat . könyv a fekete művészetről / Eric Maple: Hexensabbat  Schwarze Kunst
13419.

Rufpreis:
1 000 HUF

13420.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heller-Vámos: Színes Fényképezés. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1956. Benne színes képek és ábrák, félvászon kötésben.
13421.

Rufpreis:
1 000 HUF

13422.

Rufpreis:
800 HUF

13423.

Rufpreis:
800 HUF

Gera Mihály: Százszorkép - Az én fotógalériám. Bp., Interart.
13424.

Rufpreis:
2 000 HUF

13425.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13426.

Rufpreis:
1 000 HUF

13427.

Rufpreis:
1 200 HUF

13428.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF