Dimitrij Mereskovszkij: Leonardo da Vinci. Budapest, é.n. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott gészvászon kötésben, gerincinél sérült, egyébként jó állapotban. Kardoss Géza (1888-1955) színházigazgató ex librisével.
Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban / Linen binding, good condition
Oroszlán Zoltán: A Szépművészeti múzeum antik terrakotta gyűjteménye. 46 képes táblával. Bp. 1930. Orsz. M. Szépművészeti Múz. 124 p. 1 sztl.lev. 23 t. Kiadói, sérült papírborítóban.